.

.

Essentialsенски опуштена екипаж на вратот со долги ракави со долги ракави

Essentialsенски опуштена екипаж на вратот со долги ракави со долги ракави

DEN 379.52

Пристапност
Залиха

55% памук, 45% полиестер_рециклиран Машинско миење топло. Опуштено и удобно вклопување, лесно низ телото. Мека и удобна француска територија. Ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да се обезбеди нашата облека да биде поудобна, повисок квалитет и подолготрајно - по прифатливи цени за целото семејство.

Параметри на производот

Слична стока