.

.

Прези Персонализирана кошула 80-ти роденденски подароци за мажи Легенда од октомври 1943 година 80 годишни роденденски жени маица

Прези Персонализирана кошула 80-ти роденденски подароци за мажи Легенда од октомври 1943 година 80 годишни роденденски жени маица

DEN 207.20

Пристапност
Залиха

90% памук, 10% рајон Затворање на копчињата. Вашето внимание ве молам - кликнете на копчето Прилагодете го за да ги изберете бојата, големината и стилот што го сакате. Прекрасно вклопување - одговара на големината, одлично вклопување и чувство. Достапно во повеќе големини и бои. Ако не сте сигурни за големината, користете ја нашата табела за големина на сликата на производот за повикување. Измијте со ладна вода, внатре надвор. Кошулите се дизајнирани и печатени во САД користејќи дигитален принт, достапни во повеќе големини и бои. Ви благодариме многу за вашиот шопинг, проверете ги другите достапни кошули за да ги купите заедно и да заштедите на испорака. Совршен за подароци или да купувате за себе. Совршен подарок што одговара на кој било роденден, прослава или едноставно затоа што мора да му кажете на вашата сакана колку ви е гајле. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања.

Параметри на производот

Слична стока