.

.

Чизми за танцување во сала за танцување со пети од минијан

Чизми за танцување во сала за танцување со пети од минијан

DEN 479.84

Пристапност
Залиха

Увезени Suede единствено. Suede+Mesh горен. Suede кожа ѓон, доколку има потреба промена во гума ѓон за отворено, ве молиме, потсетете се по е -пошта. Прилагодено стил на потпетици и висина на пета со нашата табела како слика, ако ви треба посебна нарачка, испратете ни е -пошта по нарачката. Предната чипка за да се затвори. Направено во Кина. Suede единствено. Suede+Mesh горен. Suede кожа ѓон, доколку има потреба промена во гума ѓон за отворено, ве молиме, потсетете се по е -пошта. Прилагодено стил на потпетици и висина на пета со нашата табела како слика, ако ви треба посебна нарачка, испратете ни е -пошта по нарачката. Предната чипка за да се затвори. Направено во Кина. Minishion ги нуди чевлите за танцување со многу ефтина стапка, и тие ќе обезбедат услуга за прилагодена услуга, можете да ја промените висината на петицата со нашата табела, доколку сè уште имате истрага, ве молиме, не двоумете се да не контактирате.

Параметри на производот

Слична стока