.

.

Идеологија хеланки со целосна должина Хедер јаглен x-large

Идеологија хеланки со целосна должина Хедер јаглен x-large

DEN 677.60

Пристапност
Залиха

Еластично затворање Целосна должина. „Обучете како девојче“ на една нога на пантолони. Големина : x-large. Еластично затворање. Целосна должина. „Обучете како девојче“ на една нога на пантолони. Големина : x-large.

Параметри на производот

Слична стока