.

.

Yutrd zcjux 2 парчиња сет рефлексивни тренерки жени зип култури врвни панталони ветерници мода женски лабава сјај јакна палто панталони плус големина

Yutrd zcjux 2 парчиња сет рефлексивни тренерки жени зип култури врвни панталони ветерници мода женски лабава сјај јакна палто панталони плус

DEN 3174.24

Пристапност
Залиха

Квалитетот е прв со најдобра услуга Клиентите сите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет!. Материјал : полиестер. Боја : Како што покажува сликата. Стил : 2 парчиња женски обични тренерки со долг ракав. Квалитетот е прв со најдобра услуга. Клиентите сите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Материјал : Полиестерколор : како приказ на слика : 2 парчиња жени обични долги ракави за да изберат соодветна големина? 1) користете слична облека за да се спореди со 2) Изберете голема големина ако Вашата големина е иста како и табелата за големина на мерење на мерењето е 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот.1 инч = 2,54 cmplease Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и Екран. Што добивате : 1 x жени врвови+ панталони3.

Параметри на производот

Слична стока