.

.

Hroyl женски латински салса сала за салса валц џез свадбени чевли дами социјална забава матурска, QJW6126

Hroyl женски латински салса сала за салса валц џез свадбени чевли дами социјална забава матурска, QJW6126

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Suede единствено. ❤ Надворешни материјали : Чевлите за танцување се изработени од мека кожа, удобна сатенска постава, убава и елегантна. ❤ Дизајн : Класичен дизајн на чевли за уста за риба, целосно ослободете ги прстите. Бкак во форма на X е многу креативна. Сребрена со слична текстура на шема, низок клуч, но не и монотон. Ова е еден од најдобрите избор за танчери за темперамент. ❤ Пета : Ние поддржуваме повеќе типови на потпетици и височини за бесплатно прилагодување, доколку е потребно, ве молиме погледнете го нашиот приказ на потпетици и потоа информирајте ги вашите потреби при поставување нарачка. ❤ Единствено : трислоен композитен дебел ѓон, единствениот е изработен од велур кожа, средниот слој е изработен од густ латекс материјал, а долниот слој е изработен од гумен ѓон, кој е удобен, не лизгачки и повеќе отпорен на абење на абење . Sipe Совет на големина : Ве молиме измерете ја должината и ширината на нозете пред да нарачате, а потоа проверете ја табелата за големина за купување. За клиенти со малку пошироки стапала, изберете ја големината една големина поголема. Suede единствено. ❤ Надворешни материјали : Чевлите за танцување се изработени од мека кожа, удобна сатенска постава, убава и елегантна. ❤ Дизајн : Класичен дизајн на чевли за уста за риба, целосно ослободете ги прстите. Бкак во форма на X е многу креативна. Сребрена со слична текстура на шема, низок клуч, но не и монотон.

Параметри на производот

Слична стока