.

.

Aoqunfs жени отворени пети на латински танцувачки чевли Салса Балроум вежбаат чевли за танцување, модел QJW1030

Aoqunfs жени отворени пети на латински танцувачки чевли Салса Балроум вежбаат чевли за танцување, модел QJW1030

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Suede единствено ? Дизајн и материјал : висококвалитетна црна фланела или сатенска вечера, модерна и секси. Да се ​​чувствувате голема слобода и удобно во носењето, чувајте го вашето неверојатно танцување. Чизми за танцување на Aoqunfs : Исклучителна изработка, флексибилна и удобна. може да танцува во затворено или сала. ? Мека и удобна : висококвалитетна инлоза, мека постава за дишење, екстремно мека на допир. Направете да се чувствувате голема слобода и удобно во носењето, чувајте го вашето неверојатно танцување. ? Применлива пригода : Овие прекрасни чевли се користат за латински, салса, Quick Step, танго, замав, валцер, фокстрот, Румба, Чача, Самба, Диско, Фламенко, Проба, лекција по физика, практика и перформанси. како сала за сала, свадба, забава, центар за обука за танцување и свадбена вечер формална забава матурска окасио. Совети за големина : Нашите чевли за танцување се со големина на големината на чевлите во САД.

Параметри на производот

Слична стока