.

.

Luxbay HD Canvas Red Merk Dead Redemption 2 Постер печатење декорација wallидна уметност за декор со соба 12 x18

Luxbay HD Canvas Red Merk Dead Redemption 2 Постер печатење декорација wallидна уметност за декор со соба 12 x18

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

Совршена големина за секоја просторија : Постерот е 12 "x 18" Супериорно платно : HD слики платно со долготрајна издржливост, водоотпорен, отпорен на УВ, отпорни на боја. Цврсто пакување : Секое платно што го испраќаме се ракува со најголема грижа, валано со цевка. Декор на собата : Уникатен постер направи одличен дополнителен за секоја спална соба, бања, канцеларија, студентски дом или украс за дневна соба. Додадете забавна вибрација на вашиот простор со нашиот трендовски постер за спална соба. Тоа е добар избор за подароци за вашите пријатели, роднини, колеги, итн. Можете да го дадете овој посебен подарок по повод како роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и другите фестивали.

Параметри на производот

Слична стока