.

.

НАТЕФЕМИН Нерѓосувачки Челик Микро Очила Очила За Сонце Часовник Очила Телефон Таблет Мали Завртки Навртки Шрафцигер Комплети Поправка Поправка Дел

НАТЕФЕМИН Нерѓосувачки Челик Микро Очила Очила За Сонце Часовник Очила Телефон Таблет Мали Завртки Навртки Шрафцигер Комплети Поправка Поправка

DEN 294.40

Пристапност
Залиха

Сосема Нов И Добар Квалитет Исклучително практични додатоци за вашиот комплет за алатки. Количина : Прибл. Материјал : Нерѓосувачки Челик И Пластика. Карактеристики : Сосема Нов и Добар Квалитетекстремно практични додатоци за вашата алатка kit Weight : Прибл. 80гквантитет : Прибл. 1000 парчиња материјал : Нерѓосувачки Челик И Пластичен Пакет Содржина : 1 х Кутија Завртки од Нерѓосувачки Челик (1000 парчиња).

Параметри на производот

Слична стока