.

.

Скала за агилност на фитнес брзина на фитнес [5-рунги]

Скала за агилност на фитнес брзина на фитнес [5-рунги]

DEN 527.84

Пристапност
Залиха

Боја : жолта и црна Тешка дизајн со 5 грешки што траат со години. Прилагодливи рамни пластични скалила за безбедност. Издржливи најлонски ленти. Носете торба за да ја одржувате организирана. Боја : жолта и црна. Тешка дизајн со 5 грешки што траат со години. Прилагодливи рамни пластични скалила за безбедност. Издржливи најлонски ленти. Носете торба за да ја одржувате организирана. Скалата за агилност е одлична алатка за да ги задржите вашето тело и вашиот ум активно да се движат. Научно е докажано дека ја подобрува брзината на стапалото, страничната брзина, агилноста, координацијата и целокупната рамнотежа. Совршено е за атлетски тренинг, загревање, ладење, фудбал, фудбал, кошаркарски вежби, хокеј, лакроза, тенис, бадминтон, рагби и многу повеќе. Изработено е од тешки пластични скалила и трајни најлонски ленти, совршени за која било количина обука со висок интензитет.

Параметри на производот

Слична стока