.

.

Besportble 2 парчиња тенис за пикап на топката за пикирање на топката преносен полиестер

Besportble 2 парчиња тенис за пикап на топката за пикирање на топката преносен полиестер

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Полиестер, метал, пластика РАБОТНИК ЗА БОЛЕР- Оваа прилагодлива избирач на тениски топка може да ви помогне да ја соберете топката лесно, да заштедите време и напор. Телескопски топка ретривер-Направено од високо-не'рѓосувачки челик и ABS материјали, силни и издржливи, може да ви служи многу години. Погодно избирач на топки- подигнете ја топката со пролетта на линијата со голема сила, нема да го оштети тенисот на масата. Практичен избирач на тениски топки- ❤ 【Корисно】 Погодно е да се примаат топки на кои било места, како на пример во езерцето, надвор од гранична ограда. Едноставно, преносно и лесен, може лесно да се држат топки. Суштинско значење за теренска опрема што помага да се расчисти полето за неколку секунди пред да се започне предизвикот. Pingpong Ball Picker- лесен и преносен, што значи дека можете да го користите за да соберете топки за некое време, но без никакво чувство на замор. Список на пакети 1 x карактеристики на избор на топки -боја : како што е прикажано избирачот на топката за рачки -Материјал : Полиестер, метал, избирач на пластични спортови на топки -големина : 132.04x7 избирач на топки на отворено. -Неснова на теренска опрема што помага да се расчисти полето за неколку секунди пред да се започне со предизвик за телескопска рачка.

Параметри на производот

Слична стока