.

.

Глави со цврсти месинг мост на билијард, сет од 2

Глави со цврсти месинг мост на билијард, сет од 2

DEN 993.60

Пристапност
Залиха

Цврстиот месинг на главата на мостот на крајот на кој било знак на мост (1-p C или 2-p C) што ќе се користи како постојан стап на мост Цврст месинг со висок квалитет. Издржлив и здрав, лесен за употреба и стабилен. Одличен додаток на вашата соба за базени. Изберете го вашиот сет : Spider Bridge (низок) + глава за вкрстена одмор или мост на пајакот (висока) + глава за одмор. Димензии : глава на пајакот на мостот (висока) : 3 ¾ ”(93 mm) висина, 3 1/8” (79 mm) ширина, глава за вкрстување : 2 ½ ”(64 mm)/2 5/16” (60 mm) висина ширина. Главата на месинг мостот е важен додаток за кој било базен, пирамида, играч на снукер на кое било ниво. Цврстиот месинг на главата на мостот на крајот на кој било знак на мост (1-p C или 2-p C) што ќе се користи како постојан стап на мост. Цврст месинг со висок квалитет. Издржлив и здрав, лесен за употреба и стабилен. Одличен додаток на вашата соба за базени.

Параметри на производот

Слична стока