.

.

Поларизирани Спортски Очила за Сонце за Мажи Жени, ОЧИЛА ЗА Сонце УВ400 ВО Кул Стил,Очила За Велосипедизам Бејзбол Очила За Трчање Голф

Поларизирани Спортски Очила за Сонце за Мажи Жени, ОЧИЛА ЗА Сонце УВ400 ВО Кул Стил,Очила За Велосипедизам Бејзбол Очила За Трчање Голф

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Силиконска рамка Ув Заштита слој слој. [Мултифункционални] - - - - нашите спортски поларизирани очила за сонце со 100% ув400 заштитна обвивка која ефикасно се спротивставува на штетните УВ зраци и УВБ зраците. Во исто време, може да ја елиминира рефлексијата и расфрлањето на светлината, да го намали заморот и да го направи видот појасен. Заштитете ги очите од песок, ветер и сончева светлина. [Флексибилен дизајн]-onomономската подлога за нос е особено погодна за секоја форма на лице и е погодна за повеќето возрасти (возрасни, тинејџери, деца) да се носат кога се занимаваат со спортови на отворено. Можете исто така да ја прилагодите висината на ветроупорните очила и растојанието од лицето за ефикасно да спречите замаглување. [Лесен материјал]- спортските поларизирани очила за сонце користат ултра лесен материјал за рамка со вкупна тежина не повеќе од 30 гр, покрај ова, ние користиме и силиконски очила за нозе. Прилагодливиот силиконски нос гарантира дека очилата се полесни и попријатни за кожата, совршено прилагодени на структурата на лицето, правејќи ги очилата за сонце за возење повеќе стилски и лесни.

Параметри на производот

Слична стока