.

.

Тимот на ASICS Sweep Singlet, кардинал/бел, 3x-голем

Тимот на ASICS Sweep Singlet, кардинал/бел, 3x-голем

DEN 1280.00

Пристапност
Залиха

100% полиестер Повлечете го затворањето. Управување со влага. Редовно вклопување. Поврзување на деколте и коси. Контраст бел панел надолу на задниот дел. Лесна ткаенина со премиум контрола на влага го прави нашиот Sweep Singlet е елитен униформа избор. Задниот панел на контрастот додава елемент за графички дизајн што го издвојува вашиот тим.

Параметри на производот

Слична стока