.

.

#20 Војводата Снајдер - 1959 Топс Бејзбол Картички Оценет ЕКС+ - Бејзбол Плочи Автограмирани Гроздобер Картички

20 Војводата Снајдер - 1959 Топс Бејзбол Картички Оценет ЕКС+ - Бејзбол Плочи Автограмирани Гроздобер Картички

DEN 1231.84

Пристапност
Залиха

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограмирани Гроздобер Картички. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Бејзбол Плочи Автограмирани Гроздобер Картички. #20 Војводата Снајдер ХОФ - 1959 Блузи Бејзбол Картички (Ѕвезда) ОЦЕНЕТО ЕКС+ ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири На Војводата Снајдер. Бруклин Доџерс сувенири.

Параметри на производот

Слична стока