.

.

2021 Њујорк Јенкис Брукс Криске #82 Игра Издадена Пос Користена Бела Маичка 16 Стр 1 - Игра Користени Дресови НА МЛБ

2021 Њујорк Јенкис Брукс Криске 82 Игра Издадена Пос Користена Бела Маичка 16 Стр 1 - Игра Користени Дресови НА МЛБ

DEN 5887.84

Пристапност
Залиха

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. 2021 Њујорк Јенкис Брукс Криске #82 Игра Издадена Пос Користена Бела Маичка 16 Стр 1 Ако производот не е потпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен брукс криске сувенири. Њујорк јенкис сувенири.

Параметри на производот

Слична стока