.

.

Магистерска табела за базени Tefco - сет од 2

Магистерска табела за базени Tefco - сет од 2

DEN 111.84

Пристапност
Залиха

Сет од 2 места Направено во Америка. Примена на притисок. Неопходен додаток за билијард. Направено во Америка. Примена на притисок. Неопходен додаток за билијард. Господарските места на TEFCO се стандард за вашата табела. Место на табели со базен на Tefco - сет од 2, црни дамки чувствителни на притисок со бела точка. Направено во САД!.

Параметри на производот

Слична стока