.

.

Пајали: Тема и патенти F7222-291a пластична патент, 22 “, спанаќ

Пајали: Тема и патенти F7222-291a пластична патент, 22 “, спанаќ

DEN 124.96

Пристапност
Залиха

Најдобро за употреба на отворено Одлично за шатори, багаж и облека за кампување. Лесен за поправка. Најразновиден од сите патенти. Одлично за облека и чанти. Може да работи во која било насока. Одлично за облека. Претставува чиста завршница. Може да биде најлон калем. Има подолго абење/животен век. Одлично за облека, особено тексас. Доаѓа во мноштво завршувања и мерачи. Прилагодете го вашиот проект со уникатен патент. Одлично за секој проект за занаетчиство или облека. 22 инчен патент. Прилагодете го вашиот проект со уникатен патент. Одлично за секој проект за занаетчиство или облека. 22 инчен патент.

Параметри на производот

Слична стока