.

.

PL сет од 2 мали. Мини закрпи за противпожарни камиони Пожарникарот Симпатична цртана филм шие железо на везена апликација знак знак закрпи костум за облека

PL сет од 2 мали. Мини закрпи за противпожарни камиони Пожарникарот Симпатична цртана филм шие железо на везена апликација знак знак закрпи

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Ironелезо на лепенка или шиење на лепенка : Спецификација : приближно големина : 1,37 "x 1,97" (h x w) / количина : 2 парче Ironелезо на лепенка или шијте на лепенка со високо квалитетно железо на примена лепенка, деликатно и исклучително везено. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешка и многу повеќе! - И тие се исто така корисни за криење на оштетени или искинати места на облеката и додатоците. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба, производи направени во Тајланд. Предупредувања : Бидете многу внимателни со полиестерски ткаенини, бидејќи нанесувањето на висока топлина неопходна за пеглање на закрпи може да ја запали ткаенината или да предизвика да се обезцвете. Свилата и другите деликатни ткаенини не се добри кандидати за закрпи. Ironелезо на лепенка или шиење на лепенка : Спецификација : приближно големина : 1,37 "x 1,97" (h x w) / количина : 2 парче. Ironелезо на лепенка или шијте на лепенка со високо квалитетно железо на примена лепенка, деликатно и исклучително везено. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешка и многу повеќе! - И тие се исто така корисни за криење на оштетени или искинати места на облеката и додатоците. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба, производи направени во Тајланд. Предупредувања : Бидете многу внимателни со полиестерски ткаенини, бидејќи нанесувањето на висока топлина неопходна за пеглање на закрпи може да ја запали ткаенината или да предизвика да се обезцвете.

Параметри на производот

Approx Size :
1.37 x 1.97 (H x W) / Quantity
Слична стока