.

.

Среќнајами 2 парчиња свадбени топки од пена занаетчиски срца срца полистиренска пена loveубов кон DIY занаетчиски моделирање пена цвет, аранжман свадба Денот на вinesуб

Среќнајами 2 парчиња свадбени топки од пена занаетчиски срца срца полистиренска пена loveубов кон DIY занаетчиски моделирање

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Моделот на празна пена е лесен за ракување, можете да ги насликате омилените обрасци по желба Има широк спектар на употреба и може да се користи како детски играчки и занаетчии за DIY. Може да ја искористи естетската и сликарската способност на бебињата, да ги стимулира креативните способност на децата и способноста. Можете да го користите за да направите свои занаети, ова е многу практичен модел на занаетчиски производи. Рачно изработените производи можат добро да се применат за украсување на забави. Опис Бела пена срце DIY crfats DIY срца за свадбени карактеристики на денот на в Valentубените- Боја : Бела- Материјал : пена- Големина : Околу 23. 00cm пакет, вклучувајќи 2 x модели на пена.

Параметри на производот

Слична стока