.

.

Златен волк Голем грб за прилагодено велосипедист елек/железо/шиење на

Златен волк Голем грб за прилагодено велосипедист елек/железо/шиење на

DEN 1176.00

Пристапност
Залиха

Ironелезо-он / шиење Везено со висок квалитет. Лепенка за моторцикли. Лепенка за јакна. Висина : 11,82 ин. Ширина : 11,43 in. Ironелезо-на / шиење. Везено со висок квалитет. Лепенка за моторцикли. Лепенка за јакна. Висина : 11,82 ин. Ширина : 11,43 in. Голем грб на Голден Волф за сопствено велосипедско елек. Висина : 11,82 Вметнување : 11,43 Во сите наши закрпи се на железо. Сите наши цени се разградуваат, само контактирајте не за повеќе информации. Како да нанесете лепенка за железо : загрејте го железото. Сакате вашето железо да биде на највисоко поставување на топлина за да може лепенката правилно да се придржува до облеката. Планирајте го вашиот дизајн поставете тенка крпа над предниот дел на лепенката. Железо на лепенка. Превртете ги и повторете ги чекорите 3 и 4 на задната страна. Нека се олади, и завршивте!.

Параметри на производот

Слична стока