.

.

Машина за шиење Дриц, црни копчиња Пин перница, разнобојно

Машина за шиење Дриц, црни копчиња Пин перница, разнобојно

DEN 228.48

Пристапност
Залиха

Горниот перница во форма на машина за шиење Акцент на перница за мини домати. Вклучува мерка за лента што може да се повлече. Големина на перница : 6 "x 3" x 4-3/8 ". Оваа перница за пинови е обликувана како машина за шиење, комплетна со прицврстена перница за домати. Воланот е вистинска мерка за лента за повлекување. * Направено од : полиестер * големина на големина : 6in x 3in x 4-3/8in * Користете : pincushion.

Параметри на производот

Слична стока