.

.

Црн Ракун Персонализиран Божиќен Чорап Божиќен Камин Семејна Забава Висечки Украси

Црн Ракун Персонализиран Божиќен Чорап Божиќен Камин Семејна Забава Висечки Украси

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

полиестер Произведено во САД Или Увезено. €Големина}Симпатична Божиќна порибување не е само за декорација. Доволно е голем за да собере многу предмети како подароци, бонбони и играчки. Тие можат да се користат како организатори за држење на сите ваши ситници, правејќи го вашиот дом уреден и чист. Големина : 16,5 х 8,2 инчи. ●Материјал}Овој Божиќен чорап е направен од полиестер. Телото на чорапот е црвено, а устата на чорапот е бела кадифена. Ткаенината е мека и удобна, а текстурата е лесна, што може да ја одржи бојата светла и издржлива. Печатената шема може да обезбеди долгорочна употреба. ●Среќен Божиќ●божиќната уста За Чорапи е прикачена со кука, што е погодно за закачување на кое било место што сакате да го декорирате. Може да се користи и како торба за подароци со бонбони, картички, играчки, мали подароци итн. Изгледот е извонреден и убав, што може да додаде во топла атмосфера на фестивалот. ①Закачете Ги Овие Чорапи Насекаде. Овие чорапи можете да ги закачите на ѕид, прозорец, камин, Новогодишна елка и многу повеќе.

Параметри на производот

Слична стока