.

.

Курт С. Адлер 17 Клејдоу дрво со метални бази бонбони за Божиќни празници за табели со маса

Курт С. Адлер 17 Клејдоу дрво со метални бази бонбони за Божиќни празници за табели со маса

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Направено од Клејд и метал Сјајни акценти во текот на. Големина на артикалот : висока 17-инчи. Ова парче за елки на елката Курт Адлер ingerинџербрејд е чуден додаток на вас дома или декор за одмор. Одликувајќи се со сјајно ѓумбир и метално дрво украсено со црвено -бело украси од бонбони од пеперминт и венец, ова дрво стои на бела погледнато база украсена со бонбони од пеперминт и има црвен сјаен лак и сребрена Starвезда. Направено од Claydough и метал со сјајни акценти низ целиот свет. Приближна големина на артикалот : висока 17-инчи. Ова парче за елки на елката Курт Адлер ingerинџербрејд е чуден додаток на вас дома или декор за одмор. Одликувајќи се со сјајно ѓумбир и метално дрво украсено со црвено -бело украси од бонбони од пеперминт и венец, ова дрво стои на бела погледнато база украсена со бонбони од пеперминт и има црвен сјаен лак и сребрена Starвезда.

Параметри на производот

Слична стока