.

.

Voiv pop-up комарци нето двоен кревет со двојна врата, преносен шатор за шатори, комарци, погодна за спална соба

Voiv pop-up комарци нето двоен кревет со двојна врата, преносен шатор за шатори, комарци, погодна за спална соба

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Комплетно затворено : Дното е полна мрежа, така што е целосно затворено Може да се пристапи до двојни врати во форма на U, на секоја врата со две патенти. Лесно за инсталирање : Потребно е само едно лице за инсталирање, а автоматскиот систем за поп-ап ја држи мрежата. Мрежа со висок квалитет : полиестер, решетка со висока густина, висока еластичност челична жица поддржува 720 степени бесплатно свиткување. Големина : (W X L X H) Три стилови 1 : 120x200x135 см, 150x200x145cm, 180x200x155m. Применливи прилики : Употреба на домашен кревет, лесна за преклопување, можете да го однесете на отворено, патување, кампување, итн. Име : комарци мрежиМатеријал : полиестер, дишење на висока густина Meshsize : 120x200x135cm, 150x200x145cm, 180x200x155cmwever : Рачното мерење ќе има грешка од 5 см. Продадете само мрежи за комарци, други предмети за целите на прикажување.

Параметри на производот

Слична стока