.

.

Скромен Екипаж, Организатор На Играчки За Сиви / Бели Деца со 12 Канти За Складирање, Дете

Скромен Екипаж, Организатор На Играчки За Сиви / Бели Деца со 12 Канти За Складирање, Дете

DEN 879.84

Пристапност
Залиха

Отстранливи канти за складирање играчки за време на игра и лесно чистење Цврста конструирана рамка за конструкција на дрво засилена со челични спојници, капацитет од 20 фунти по ниво. 12 издржливи пластични канти за складирање, 8 стандардни и 4 големи заменливи канти за складирање. Бпа и фталат слободен. Големина на производот-Организатор : 34 "W x 11" D (16 "D со стабилизирачки загради) x 31" H, Канти Со Стандардна Големина : 12 "L x 9" W x 6 "H, Канти Со Големи Димензии : 16 "L x 12"W x 6" H. стабилизирачките загради и комплетот против врвови обезбедуваат дополнителна безбедносна поддршка. Сидра на ѕид за безбедност. Потребно е собрание. Ги вклучува сите хардвер. Идеален за мали деца на возраст од 3 и повеќе години за играње, читање, занаети и многу повеќе. Ние сме родители кои дизајнираме производи за деца исто како и нашите-секако, безбедноста е нашиот приоритет #1. Имаме милиони производи во домовите на семејствата и секој е тестиран според највисок стандард. Почнавме како водечки бренд за организатор на складирање, како прв производител кој произведува супер Големи и Екстра големи организатори за складирање. Оттогаш го проширивме нашиот каталог на производи за да им обезбедиме на семејствата сеопфатни решенија за детски мебел, простор за складирање и играње.

Параметри на производот

Слична стока