.

.

Копчиња За Фиоки за Лагери За Момчиња Копчиња За Комоди За Ајкули Копчиња Од Кристално Стакло Кабинет 4 парчиња Печатени Тркалезни Копчиња Расадник Декоративни Ко?

Копчиња За Фиоки за Лагери За Момчиња Копчиња За Комоди За Ајкули Копчиња Од Кристално Стакло Кабинет 4 парчиња Печатени Тркалезни

DEN 164.80

Пристапност
Залиха

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, ретки и модерни, отпорни на абење и издржливи 37инкс1, 1ин (35ммх28мм). Пакетот вклучува два вида завртки и повеќе метални подлошки. Должините на завртките се 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм) соодветно. Завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304, кој не е лесен за ' рѓа и е издржлив. Површината на копчињата е кристално стакло, а печатењето е инкрустирано под кристалното стакло, кое има силно чувство за тродимензионален вид. Овие копчиња за фиоки се погодни за сите видови гардероби, ормари, комоди, кутии, кутии, маси итн. Тие исто така можат да се користат за креативна ѕидна декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. Дали сакате вашите кабинети, гардероби, фиоки и маси за облекување да изгледаат ново? Овие тркалезни копчиња се доволно посебни и стилски, тие се мали и слатки, но лесно можат да го украсат вашиот дом, не пропуштајте ги! Абс материјал : Овие копчиња се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат текстура, многу мазна. Големина : големината На Копчињата е 1, 37инкс1, 1ин (35ммх28мм). Пакетот вклучува два вида завртки и повеќе метални подлошки. Должините на завртките се 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм) соодветно. Завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304, кој не е лесен за ' рѓа и е издржлив.

Параметри на производот

Слична стока