.

.

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - Мека Птица Играчка Јаже Седалото, 2 .3 инчни Играчки За Џвакање, За Кокатиел За Африканско Сиво

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - Мека Птица Играчка Јаже Седалото, 2 .3 инчни Играчки За Џвакање, За Кокатиел За Африканско Сиво

DEN 288.00

Пристапност
Залиха

Завиткан со флексибилен метал, што овозможува да се свитка на повеќе форми Одличен подарок за вашето домашно милениче, на вашето домашно милениче ќе му се допадне многу. Изработен од мек памучен материјал, удобен за папагалот да стои на него. Оваа играчка ќе им помогне на птиците да го ослободат стресот и досадата. Помогнете им на птиците да направат некои вежби за зајакнување на мускулите и одржување на здравјето. Завиткан со флексибилен метал, што овозможува да се свитка на повеќе форми. Одличен подарок за вашето домашно милениче, на вашето домашно милениче ќе му се допадне многу. Изработен од мек памучен материјал, удобен за папагалот да стои на него. Оваа играчка ќе им помогне на птиците да го ослободат стресот и досадата. Помогнете им на птиците да направат некои вежби за зајакнување на мускулите и одржување на здравјето. Изработен од мек памучен материјал, удобен за папагалот да стои на него. Оваа играчка ќе им помогне на птиците да го ослободат стресот и досадата. Завиткан со флексибилен метал, што овозможува да се свитка на повеќе форми. Помогнете им на птиците да направат некои вежби за зајакнување на мускулите и одржување на здравјето.

Параметри на производот

Condition:
00% Brand New
Material:
Cotton Rope
Color:
As the picture shown
Length:
Approx. 54cm / 2 .3 inch
Diameter:
Approx. .8cm / 0.7 inch
Weight:
Approx. 54g / 5.4 oz
Package list:
* Toy
Notice:
. Please allow 0- inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Слична стока