.

.

Подароци за мотоцикли инобета За Мажи, Фрли Ќебе За Љубител На Мотоцикли Велосипедист, Ден На Таткото, Божиќ , Роденден-Не ' Рчам Сонувам Дека Сум Мотоцикл

Подароци за мотоцикли инобета За Мажи, Фрли Ќебе За Љубител На Мотоцикли Велосипедист, Ден На Таткото, Божиќ , Роденден-Не ' Рчам Сонувам

DEN 477.28

Пристапност
Залиха

Одлични Идеи За Подароци-идеален подарок за тато, дедо за роденден, Ден На Таткото,Божиќ итн Удобно и Супер Меко : Изработено од 100% меки и богати фланели. Мала тежина (700гр/1,5 фунти), но топла, дише и пријателска за кожата. Топла Прегратка : Големината 50 "х 65" е совршена за возрасен. 5 инчи подолго од другите за да ги загреете прстите кога читате ИЛИ гледате ТЕЛЕВИЗИЈА на софа. Долготрајно : Издржлив и врвен квалитет со совршена изработка. Печатењето нема да исчезне по миењето. Ова ќебе може да се пере во машина. Доживотна Гаранција : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи со највисок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте Со Инобета грижа за клиентите. Со задоволство ќе ги направиме работите во рок од 24 работни часа!. Одлични Идеи За Подароци-идеален подарок за тато, дедо за роденден, Ден На Таткото,Божиќ итн. Удобно и Супер Меко : Изработено од 100% меки и богати фланели. Мала тежина (700гр/1,5 фунти), но топла, дише и пријателска за кожата. Топла Прегратка : Големината 50 "х 65" е совршена за возрасен. 5 инчи подолго од другите за да ги загреете прстите кога читате ИЛИ гледате ТЕЛЕВИЗИЈА на софа.

Параметри на производот

Слична стока