.

.

ЕНХОХОС Преголеми Кралски Покривки 128х120, Калифорниски Комплети За Кралски Ватенка, Дополнителни Јоргани Со Големина На Кралот Лагре За Кревет, лесен Реверзибилен

ЕНХОХОС Преголеми Кралски Покривки 128х120, Калифорниски Комплети За Кралски Ватенка, Дополнителни Јоргани Со Големина На Кралот Лагре За Кревет,

DEN 902.40

Пристапност
Залиха

●Преголем Сет За Кралски Ватенци Со Преголеми царски јоргани 128х120! Преголемиот дополнителен долг утешител за покривки со кралска големина многу одговара за екстра големи кревети, дебели душеци и сплит прилагодливи кревети Рабовите отпорни на прашина речиси секогаш висат на подот. Ќе ви се допадне да се тркалате во кревет со вашиот партнер, деца и домашни миленици. Ако барате уникатна постелнина за да ја истакнете вашата соба, нема да бидете разочарани од оваа темносина покривка. ●Мека и Лесна Јорганска Јорганска Лесна покривка на кралот кал. Преголеми кралски покривки 128х120 направени со 100% мек микрофибер, кој континуирано ќе омекнува по секое перење. Тој е издржлив, отпорен на брчки и реверзибилен. машина за перење. (Без белило и сува сува ниска). ●Исклучителна Изработка И Дизајн● калифорниската кралска покривка крпеница со софистицирана модерна Геометриска Шема и елегантна Дамаска шема. Тоа како покривка за одржување на вашиот утешител чист во зима, или како ватиран капак во летна или климатизирана просторија. Qual King Ватенка Сет, Вклучувајќи ги и q 1 екстра големи кралот прекривка-128 "x 120" и 2 појавување на шамс - 20"x 36". ●Лесна Нега Qualifornia кралот ватенка сет одговара за нежен циклус машина за перење ладно, падне сува (Без Белило). Заштедете време за да уживате во кафето и опуштете се. ●Преголем Сет За Кралски Ватенци Со Преголеми царски јоргани 128х120! Преголемиот дополнителен долг утешител за покривки со кралска големина многу одговара за екстра големи кревети, дебели душеци и сплит прилагодливи кревети. Рабовите отпорни на прашина речиси секогаш висат на подот. Ќе ви се допадне да се тркалате во кревет со вашиот партнер, деца и домашни миленици.

Параметри на производот

Слична стока