.

.

Cxmeifly Пролет Цветни Перница Опфаќа 18 x 18 Инчен Сет на 2 за Акварел Розова Цвеќиња Декор Фрли Перници Зелени Лисја Засади Отворено Декоративни Перница Случаи Со Патен?

Cxmeifly Пролет Цветни Перница Опфаќа 18 x 18 Инчен Сет на 2 за Акварел Розова Цвеќиња Декор Фрли Перници Зелени Лисја Засади Отворено

DEN 255.84

Пристапност
Залиха

Полиестерски Памук ●Пролетни Навлаки За Перници ● нашите цветни навлаки за перници за фрлање 18х18 инчи се изработени од одлична полиестерска памучна ткаенина што дише. Розовите украсни навлаки за перници се издржливи, меки и пријателски за кожата. Капаците за перници на растенијата на отворено прифаќаат извонредна технологија на рабови и четири страни на нашите цветни навлаки за перници се зашиени цврсто, што не е лесно да се отвори линијата. ●Квадратни Навлаки За Перници Големина На Акварел цвеќиња комплетот за перници вклучува 2 парчиња навлаки за перници на каучот на фарма (БЕЗ Перница). Домашен декор перница за фарма опфаќа мерки 18х18 инчи/ 45х45 см. Сите акварел цветни декор фрли перница капаци имаат скриен патент. Лесно е да се вметне или отстрани јадрото на перницата за да се замени пролетната навлака за перница. Лесен за чистење и миење, издржлив и не е лесен за оштетување. ●Двострани Печатени Пролетни Навлаки За Перници ® овие зелени лисја од жалфија навлаки за перници на отворено усвојуваат напредна технологија ЗА ХД печатење, која е во состојба да ги направи розовите црвени перници за фрлање цвеќиња поживописни, реални. Печатењето на перницата за камиони во фарма е многу јасно и едноставно. Оди добро со многу видови на одмор куќа декор, доведување на вашиот дом стилски чувство. ● Уникатен Пролетен Подарок ● Дизајниран За сезонска декорација. Нашите навлаки за цветни перници можат да ви помогнат лесно да го промените декорот на домот на фармата. Овие растенија декор е исто така идеален подарок за вашето семејство и вашите пријатели. Исклучителни модели, удобни и издржливи ткаенини, верувајте дека на вашето семејство и пријатели ќе им се допадне многу. Подгответе се да добиете комплименти. ●Совршен Декор За Домот} овие навлаки за перници за фрлање пролет се совршени украси за домот за дневна соба, спална соба, канцеларија, забава, градини на отворено. Овие пролетни навлаки за перници можете да ги ставите на каучот, софата, креветот, мебелот за двор, автомобилот и да создадете совршена декорација за одмор. Рачно перење или машинско перење во ладна вода, сушење на ниско ниво.

Параметри на производот

Слична стока