.

.

СПИЕЊЕ РЕАЛЕН Сјај Во Темница Фрли Ќебе за Деца, 50х60 Инженерска Тема Меко Нејасно Фланелен Ќебе За Момчиња Девојчиња, Авионско Ќебе За Деца, Цела Сезона Забавни Бож?

СПИЕЊЕ РЕАЛЕН Сјај Во Темница Фрли Ќебе за Деца, 50х60 Инженерска Тема Меко Нејасно Фланелен Ќебе За Момчиња Девојчиња, Авионско

DEN 319.84

Пристапност
Залиха

Супер-луминова технологија, ткаен материјал со светлечки влакна, нетоксичен, безопасен, безбеден и сигурен, обезбедува безбеден и здрав раст на децата Едноставно изложете го на сончева светлина или на домашна вештачка светлина неколку минути, а потоа однесете го во темна просторија за да ја видите магијата. Супер-луминова технологија за апсорпција и складирање на светлосна енергија. Активирајте ја светлосната енергија во темнина, сјај и сјај, доведете ги ѕвездите и месечината во темната просторија. Откако светлосната енергија ќе се распадне или дури и нема светлина, таа постојано ќе ја апсорбира светлината и повторно ќе блесне. Најдобар начин за полнење на ова ќебе е да го оставите на креветот, изложен на природна и вештачка светлина во текот на денот. ●ПРЕМИУМ ТОПОЛ ФЛАНЕЛЕН● СПИЕЧКО супер меко ќебе за фрлање е направено од 100% полиестерско руно од микрофибер, кое се одржува топло и допира мазно. Пријатниот допир нека вашето момче и девојче имаат сладок сон, како топла прегратка опкружена за да им овозможи добар сон и добро да пораснат, им обезбедува удобност и мекост. ●СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН, УБАВ ПОДАРОК за ДЕЦА ● Сјај Во темното ќебе со шема на еднорог како виножито, едноставно изложете го на сончева светлина или на вашата домашна вештачка светлина неколку минути, а потоа однесете го во темна просторија за да ја видите магијата, што го прави уникатно изненадување за вашите деца во секоја пригода. Ова магично кадифено фрлање е одличен роденденски подарок или Божиќен подарок за сите деца или возрасни кои се плашат од темнина. ●За ПОВЕЌЕКРАТНИ ПРИЛИКИ, малото дете може да го користи ќебето цела сезона. Фланелната ткаенина е потопла за употреба воumn, па дури и зима, исто така ладна за пролетни и летни ноќи или климатизирана просторија. Ќебето од руно е со димензии 50 "*60 " што е доволно големо за да се гушка пред спиење во кревет близнак или мало дете, можете да го користите и на софата, каучот, во патување на отворено, кампување, патување со автомобил или како тепих, дури и како ќебе за миленичиња. €ЛЕСНА НЕГА q машина за перење, висококвалитетна ткаенина е потрајна и миењето во машина нема да влијае на сјајот во мракот. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО НА КЛИЕНТИТЕ - ако не сте задоволни од која било причина, само вратете се во рок од 30 дена за ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на СРЕДСТВАТА. Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет. Купете го сега и изненадете ги вашите најблиски!. ●ПРЕМИУМ ТОПОЛ ФЛАНЕЛЕН● СПИЕЧКО супер меко ќебе за фрлање е направено од 100% полиестерско руно од микрофибер, кое се одржува топло и допира мазно. Пријатниот допир нека вашето момче и девојче имаат сладок сон, како топла прегратка опкружена за да им овозможи добар сон и добро да пораснат, им обезбедува удобност и мекост. ●СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН, УБАВ ПОДАРОК за ДЕЦА ● Сјај Во темното ќебе со шема на еднорог како виножито, едноставно изложете го на сончева светлина или на вашата домашна вештачка светлина неколку минути, а потоа однесете го во темна просторија за да ја видите магијата, што го прави уникатно изненадување за вашите деца во секоја пригода.

Параметри на производот

Pattern:
Excavator, Cake, Rocket, Stars, Moon, Spacecraft, Dinosaur, Unicorn, Astronaut Glow in dark design Size
Слична стока