.

.

Тижонг 1 Пар Перница Удобен Заштитник За Вратот Во Цврста Боја Перници За Спиење За Домашна Спална Соба

Тижонг 1 Пар Перница Удобен Заштитник За Вратот Во Цврста Боја Перници За Спиење За Домашна Спална Соба

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Памук со висока густина од 60-тите Големина : : 48 € 74cm. Исполнети со кадифени влакна, можете да уживате во удобен сон како кадифе. Тридимензионален вез. Постелнина Кревет Перници Позиционери Тело Перници. Памук со висока густина од 60-тите.Големина : : 48 € 74cm.Исполнети со кадифени влакна, можете да уживате во удобен сон како кадифе.Тридимензионален вез.Спецификации : Ткаенина : памук Од класа а со висока густина од 60-тите Години (памук од детско одделение)Пополнете : горниот слој Е исполнет со свила од туса (средно влакно), а долниот слој е 40% влакна од соја и 60% полиестерски влакна (вклучувајќи влакна) : 60-ти класа со висока густина А Памучно Полнење : Кадифена Големина : : 43 € 68cm € 10cm.Висина на спиење : 6-8см.Пакетот вклучува 1 пар перници : 1. Продаваат само главни производи, а не други производи. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.

Параметри на производот

Слична стока