.

.

Пеперутка Подароци За Жени, Шарени Пеперутка Ќебе, Пеперутка Декор Фрли Ќебе За Каучот Кревет, Ултра Мека Топла Шерпа Ќебе за Деца Возрасни 50 х 60

Пеперутка Подароци За Жени, Шарени Пеперутка Ќебе, Пеперутка Декор Фрли Ќебе За Каучот Кревет, Ултра Мека Топла Шерпа Ќебе за Деца Возрасни

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

●Најдобри Подароци}ова ќебе од пеперутка е совршен подарок за вашето семејство или пријатели во посебни денови Ова е одличен подарок за мама, ќерка, момчиња, девојки или семејство и пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ. Тоа не само што носи топлина и удобност, туку и грижа за вашето семејство и пријател. ●Издржлив Материјал ● Ова супер меко ќебе за фрлање кадифе е лесно, пријатно, меко, не пролева, направено од фланелен шерпа, допре толку меко и удобно. Мери 50х60 инчи / 60х80 инчи. ●Елегантно И Луксузно Ќебе Од Меко руно трае за долга употреба и обезбедува не-бледнее подобро од другите како памучни ќебиња. Користете напредна технологија за дигитално печатење за да ја надополните вашата соба шик чувство. ●Многу Функции● Совршените ќебиња за фрлање шерпа може да се користат како ќебе за дремка, ќебе за патување, фрлање кауч, излети во паркот, настани на отворено или стилска покривка за кревет. Добијте атмосфера со ова меко и нејасно ќебе, совршено за гушкање на софата, креветот, паркот или секоја пригода, и тоа не е само функционален, туку и украсен предмет како дел од постелнина поставена на кревет. ●Лесна Нега + Ова фланелно нејасно ќебе може лесно да се измие и исуши на ниски температури. Не користете белило, железо или суво чистење. Бидејќи производот е испратен во вакуумско пакување, може да има неколку брчки, кои постепено ќе исчезнат по едноставно чистење или по период на употреба. ●Најдобри Подароци}ова ќебе од пеперутка е совршен подарок за вашето семејство или пријатели во посебни денови. Ова е одличен подарок за мама, ќерка, момчиња, девојки или семејство и пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ. Тоа не само што носи топлина и удобност, туку и грижа за вашето семејство и пријател. ●Издржлив Материјал ● Ова супер меко ќебе за фрлање кадифе е лесно, пријатно, меко, не пролева, направено од фланелен шерпа, допре толку меко и удобно. Мери 50х60 инчи / 60х80 инчи. ●Елегантно И Луксузно Ќебе Од Меко руно трае за долга употреба и обезбедува не-бледнее подобро од другите како памучни ќебиња. Користете напредна технологија за дигитално печатење за да ја надополните вашата соба шик чувство. ●Многу Функции● Совршените ќебиња за фрлање шерпа може да се користат како ќебе за дремка, ќебе за патување, фрлање кауч, излети во паркот, настани на отворено или стилска покривка за кревет. Добијте атмосфера со ова меко и нејасно ќебе, совршено за гушкање на софата, креветот, паркот или секоја пригода, и тоа не е само функционален, туку и украсен предмет како дел од постелнина поставена на кревет.

Параметри на производот

Слична стока