.

.

LED лесна табла за замена на конзолата Hozee, шарени стручни специјални контролори на контролори за замена на копчињата за PS5 конзола

LED лесна табла за замена на конзолата Hozee, шарени стручни специјални контролори на контролори за замена на копчињата за PS5 конзола

DEN 1120.00

Пристапност
Залиха

Луминисценција во боја, можете да се префрлите помеѓу 6 различни бои по волја за да ја направите вашата опрема за игри поинципитивна Луминисценција во боја, можете да се префрлите помеѓу 6 различни бои по волја за да ја направите вашата опрема за игри поинципитивна. Луминисценција во боја, можете да се префрлите помеѓу 6 различни бои по волја за да ја направите вашата опрема за игри поинципитивна. Лесно е да се инсталира, само едноставно лемење, а исто така доаѓа и со целосна алатка за расклопување на контролорот. Може да се користи за модификација на вашата опрема, нов изглед, да го направите вашиот далечински управувач автомобил да изгледа повеќе стилски и посебен. Направен од високо квалитетен ABS материјал, производот е издржлив и има долг животен век. Професионален дизајн, специјално дизајниран за контролор на игри, погоден за модификација на безжичен контролер PS5. Професионален дизајн, специјално дизајниран за контролор на игри, погоден за модификација на безжичен контролер PS5. Луминисценција во боја, можете да се префрлите помеѓу 6 различни бои по волја за да ја направите вашата опрема за игри поинципитивна. Лесно е да се инсталира, едноставно едноставно лемење, а исто така доаѓа и со целосна алатка за расклопување на контролорот.

Параметри на производот

Item Type:
Game Controller Accessory
Material:
ABS
Applicable:
For PS5 Wireless Controller Modification
Package List:
1 x Light Board :
1 x Key :
2 x Mushroom Hat:
4 x Button:
3 x Silver Screw:
8 x Black Screw:
1 x Screwdriver :
1 x Crowbar :
1 x Tweezer :
1 x Manual  :
Слична стока