.

.

Кигаи Водоотпорна Влажна Торба Поставете Цртани Сончогледи Влажни Суви Кеси За Платнени Пелени Торбичка За Перење Со Рачка Организатор На Патни Торби за Теретана

Кигаи Водоотпорна Влажна Торба Поставете Цртани Сончогледи Влажни Суви Кеси За Платнени Пелени Торбичка За Перење Со Рачка Организатор На Патни

DEN 143.84

Пристапност
Залиха

[2 Пакувајте Влажни Вреќи Големина] : Големиот е 11,8 х 14,2 инчи, Малиот е 5,9 х 8,7 инчи 2 различни големини влажната сува торбичка ги задоволува вашите потреби за вашите различни работи. [Издржлив Патент Со Рачка] : одделот со двоен патент го олеснува одвојувањето на валканите и чисти пелени или други влажни предмети. Секоја платнена торба за пелени има 1 рачка со копче. Погодно за да ја врзете оваа влажна сува торба на количка, патна кутија или багаж. [Лесно За Чистење] : влажната торба за костими за капење беше изработена од ткаенина од водоотпорна ткаенина, која може да се пере во машина. Ве молиме свртете внатре-надвор за миење. Се препорачува сушење на воздух. [ Пространа За Чување] : оваа влажна и сува кеса е функционална, може да собере влажни и суви предмети. Лесниот дизајн е лесен за носење. Големиот може да се користи како складирање за пелени, костими за капење, крпи за плажа, спортска облека, костими за капење итн. Малиот е погоден за некои коефициенти и краеви, како што се долна облека, тоалети, козметика за чорапи итн. [Практична Влажна Сува Торба] : Совршена За организирање на вашите влажни и суви предмети како долна облека, костими за капење, пелени за бебиња, крпи за плажа, чорапи. Одлично за излегувања на мајка и бебе, патувања, летни кампови, базени на плажа, спортски сали итн. [2 Пакувајте Влажни Вреќи Големина] : Големиот е 11,8 х 14,2 инчи, Малиот е 5,9 х 8,7 инчи. 2 различни големини влажната сува торбичка ги задоволува вашите потреби за вашите различни работи. [Издржлив Патент Со Рачка] : одделот со двоен патент го олеснува одвојувањето на валканите и чисти пелени или други влажни предмети. Секоја платнена торба за пелени има 1 рачка со копче. Погодно за да ја врзете оваа влажна сува торба на количка, патна кутија или багаж. [Лесно За Чистење] : влажната торба за костими за капење беше изработена од ткаенина од водоотпорна ткаенина, која може да се пере во машина.

Параметри на производот

Слична стока