.

.

Ранец За Торба за Пелени, Торба За Пелени За Пелени Тато Мама За Пелени За Бебиња За Девојчиња, Изолирани Џебови Преносни Торби За Пелени За Бебиња СО ПРИСТАНИШТЕ ЗА

Ранец За Торба за Пелени, Торба За Пелени За Пелени Тато Мама За Пелени За Бебиња За Девојчиња, Изолирани Џебови Преносни Торби За Пелени

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Ранец Пелени Кеси Голем Капацитет : пакетот за грб на пелена има 1 мама џеб продавница дневна работа.Главната преграда за кеси за пелени може да ги собере повеќето основни работи за бебиња.Исто така, имајте 1 џеб за организатор за пелена, 1 рфид џеб и 1 Сува и влажна торба за раздвојување погодна за излегување надвор.1 USB порта за полнење. 2 Странични џебови се за шишиња, марамчиња или марамчиња. На задниот дел од торбата за пелени, е џеб против кражба за вашиот телефон, клучеви, картичка итн.Најдобар подарок На Вљубените за жени. Џебови За Изолација од алуминиумска Фолија : Во ранецот има Два изолирани држачи за шишиња, изработен е од алуминиумска фолија и нано материјал за заштита од пламен, кој има извонреден ефект на зачувување на топлина, бебињата можат да пијат топло млеко во секое време кога се надвор, а делот изолиран од млеко погоден за шишето(5,8 инчи). Водоотпорна Ткаенина И Организатор На Пелени : кеси За пелени За Мали Деца Водоотпорен џеб за влажни крпи,може да ја ставите вашата бебешка влажна облека,пелени или дури и панталони извалкани со бебиња во pocket.It нема валкани со главниот оддел работи.Одделот за организатор на пелени може да собере 4-5 парчиња diapers.It е брзо зграби пелена од џебот.И главниот оддел може да се стави 3-4 бебе костуми или нешто друго.Многу одделни предмети прегради за пелени и облека доволно се вклопуваат за мало дете и бебешка работа. Ремени за колички и USB : Две Ремени За Количка за мама да го закачи ранецот на количката, мама може без раце и да биде повеќе relaxed.It е погодно и слободни раце.1 рфид џебот може да ги заштити вашите personal информации да спречи кражба, USB портата за полнење може да полни телефон во секое време.(ЕНЕРГЕТСКАТА БАНКА НЕ Е ВКЛУЧЕНА).Сунѓер рамо рампа целосно заштитете го рамото и направете го вашето удобно, тоа нема да го направи грбот многу топол и жежок. Задниот џеб на ранецот за пелени е безбеден за вашиот телефон и др. Бебе Пелена Торба е прекрасен подарок за жените мажи бебе туш и нови родители. Многу е практично родителите да излезат, оваа торба за пелени може лесно да се носи на вашиот зглоб,торба за рамо или да висат на количката.И тоа е одличен подарок за новороденче родител и туш подарок, тоа е најдобра опција Денот На благодарноста Црн Петок Божиќ подарок за нова Мајка и Тато.

Параметри на производот

Слична стока