.

.

Гроздобер Був Главата Пелена Торба Ранец Водоотпорен Мајка Торба Голем Капацитет Ранец

Гроздобер Був Главата Пелена Торба Ранец Водоотпорен Мајка Торба Голем Капацитет Ранец

DEN 799.84

Пристапност
Залиха

Полиестерска ткаенина со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелени со повеќе џебови и голем капацитет. Стилска и издржлива торба за бебиња со прилагодлив ремен и страничен патент за поудобна употреба. Одлично како ранец и чанта како подарок за нови татковци и новопечени мајки, практично е во ресторани, на отворено и многу повеќе. Стилската мама чанта има џеб со главен волумен + странични џебови + преден џеб со патент + мала кутија за складирање, така што ќе можете да спуштите пелени и други предмети без товар. Ако имате какви било прашања во врска со нашата водоотпорна торба за бебиња, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Слична стока