.

.

MRXFN деца со ситни жаби тренинг урина за тоалети за момчиња за деца со смешна цел, сина боја

MRXFN деца со ситни жаби тренинг урина за тоалети за момчиња за деца со смешна цел, сина боја

DEN 504.00

Пристапност
Залиха

Еколошки материјал, нетоксичен и без чуден мирис Совршено за обука на тоалети за момчиња на возраст меѓу 2 и 6. Форма на жаби и ротирачка ветерница го подобрува интересот на вашите бебиња. Отстранлив резервоар за отпад за да можете да направите чистење без допир и отстранување на отпад. Силниот морон може да ја прилагоди висината на предметот според бебето. Еколошки материјал, нетоксичен и без чуден мирис. Совршено за обука на тоалети за момчиња на возраст меѓу 2 и 6. Форма на жаби и ротирачка ветерница го подобрува интересот на вашите бебиња. Отстранлив резервоар за отпад за да можете да направите чистење без допир и отстранување на отпад. Силниот морон може да ја прилагоди висината на предметот според бебето. Mrxfna добро уринар за деца што го прави вашето дете да се чувствува удобно кога го користи. Детали за производ : Материјал : ПП Пластиказирање : 21*16.

Параметри на производот

Слична стока