.

.

Шарени Птици И Цвеќиња Водоотпорна Фризура Кејп Барбер Наметка за Сечење Коса со Прилагодливо Затворање Предвремено Фризерско Боење Перминг Capови 56, 7х67 Инчи

Шарени Птици И Цвеќиња Водоотпорна Фризура Кејп Барбер Наметка за Сечење Коса со Прилагодливо Затворање Предвремено Фризерско

DEN 399.84

Пристапност
Залиха

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено. €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7 "x 66,9". ●Материјал●унисекс фризерската престилка наметка е изработена од жолчна ткаенина, која е мека, издржлива и тврдо облечена. Што е најважно, тоа е малку водоотпорен. Полесно за чистење. ●Прилагодлив●професионалната наметка за сечење коса е прилагодливо затворање на лигавчето за вратот, со прилепувања овој шал ќе остане на вашиот врат и нема лесно да се откине. ●Практичност + оваа наметка е многу корисна за одржување на исечената коса од вашето тело и може да се користи и како престилка при боење на косата. Од прилика оваа наметка е погодна за употреба во фризури за возрасни. Може да се користи во домот, берберницата итн. Совршено е за употреба при сечење и боење на косата и пермирање на косата. Произведено во САД Или Увезено. €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7 "x 66,9". ●Материјал●унисекс фризерската престилка наметка е изработена од жолчна ткаенина, која е мека, издржлива и тврдо облечена. Што е најважно, тоа е малку водоотпорен. Полесно за чистење.

Параметри на производот

Слична стока