.

.

Клипови За коса Шнола Морска Школка Морска Ѕвезда Фиба Девојки Симпатична Слатка Коса Украс Клипови За Детски Додатоци За Коса

Клипови За коса Шнола Морска Школка Морска Ѕвезда Фиба Девојки Симпатична Слатка Коса Украс Клипови За Детски Додатоци За Коса

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Канџи за коса Погоден за сите фризури, без разлика на кадрава коса, права коса, руса или кафеава, клиповите за коса со различни бои и форми можат совршено да ја украсат вашата коса.?Донесете стилски изглед. Совршен подарок за сите жени, без разлика дали Тоа е Денот На Вљубените, Денот на Мајката, роденден, годишнина или кој било друг празник.?Прекрасните клипови за коса можат добро да ги изразат вашите желби и вашата мајка, сопруга и девојка. Едноставната фиба е изработена од висококвалитетни материјали, не е лесно да падне и може повторно да се користи. Секоја фиба е многу силна.?Издвојувајте се од толпата во различни прилики. Можете да го користите за секојдневно носење, како и забави, модни ревии, фотографии, свадби, танцови забави итн., овозможувајќи ви да зрачите со уникатно чувство за убавина во секоја пригода. Погоден за сите фризури, без разлика на кадрава коса, права коса, руса или кафеава, клиповите за коса со различни бои и форми можат совршено да ја украсат вашата коса.?Донесете стилски изглед. Совршен подарок за сите жени, без разлика дали Тоа е Денот На Вљубените, Денот на Мајката, роденден, годишнина или кој било друг празник.?Прекрасните клипови за коса можат добро да ги изразат вашите желби и вашата мајка, сопруга и девојка.

Параметри на производот

Type:
Hairpins.
Gender:
Bride/Female/Girl
Color:
As the pictures shown
Occasion:
Opening Ceremony/Anniversary Ceremony/Award Ceremony/Festival/Trade Fair/Wedding
Gift for:
Bride/Bridesmaid/Christmas Gift/New Year
Package Include:
1 Piece Hair Pin
Слична стока