.

.

Череп Клип За Коса, Креативна Дама Клип За Коса Лесен За Употреба Додатоци За Коса Погодни За Долга Коса

Череп Клип За Коса, Креативна Дама Клип За Коса Лесен За Употреба Додатоци За Коса Погодни За Долга Коса

DEN 484.80

Пристапност
Залиха

Љубовен дизајн : уникатниот дизајн на черепот ви овозможува лесно ДА ја НАПРАВИТЕ вашата шминка, погодна за различни форми и стилови Едноставна операција : прво треба само да ја навивате косата, да ја дизајнирате формата што ја сакате, а потоа да ја поместите нашата прачка за фиба за да ја поправите, нема лесно да падне по фаќањето. Најдобар подарок : фиба на черепот е совршен подарок за жени и девојки, дајте и изненадување! Тоа може да бидат И Божиќни подароци и новогодишни украси. Широк опсег : погоден за салони, патувања, фотографија, свадби, забави, цели итн., може да бидат шармантни додатоци за коса; погоден за сите видови фризури, без разлика дали вашата коса е тенка, густа, кадрава или права. Гаранција за производот : ние сме посветени на создавање квалитетни производи и услуги за вас. Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-пошта во секое време. Љубовен дизајн : уникатниот дизајн на черепот ви овозможува лесно ДА ја НАПРАВИТЕ вашата шминка, погодна за различни форми и стилови. Едноставна операција : прво треба само да ја навивате косата, да ја дизајнирате формата што ја сакате, а потоа да ја поместите нашата прачка за фиба за да ја поправите, нема лесно да падне по фаќањето.

Параметри на производот

Слична стока