.

.

Без топлина, виткач на коса, без топлинска виткање на главата за долга коса, навивачи на коса да спијат, 8 парчиња без топлински кадрици поставени со клип за нож, лент

Без топлина, виткач на коса, без топлинска виткање на главата за долга коса, навивачи на коса да спијат, 8 парчиња без топлински кадрици

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Дополнително долго : Виткачот без топлина е долга 61 инчи, совршен за средна до долга коса Поставените кадрици без топлина содржат и канџи за коса, лента за глава, 4 гребени за коса, упатство за упатства и торба за складирање. Без топлина : Овој виткач на коса е без топлина, вашата коса нема да биде оштетена од високата температура, давајќи ви сјајна и убава навивам. Лесно за работа : Користете го спрејот за малку да се навлажни пред да го користите виткачот за коса, а потоа следете ги чекорите над упатствата. Најдобро е да останете малку подолго за подобри резултати. Висок квалитет : Ironелезото за виткање на косата е изработено од мек кадифе и не прави звук. Можете да ја навивам косата додека спиете. И со торба за складирање да се носи наоколу. Прекрасен подарок : За оние кои сакаат кадрава коса, овој сет на железо за виткање е совршен подарок. Изненаден подарок за вашата мајка или девојка. Дополнително долго : Виткачот без топлина е долга 61 инчи, совршен за средна до долга коса. Поставените кадрици без топлина содржат и канџи за коса, лента за глава, 4 гребени за коса, упатство за упатства и торба за складирање. Без топлина : Овој виткач на коса е без топлина, вашата коса нема да биде оштетена од високата температура, давајќи ви сјајна и убава навивам. Лесно за работа : Користете го спрејот за малку да се навлажни пред да го користите виткачот за коса, а потоа следете ги чекорите над упатствата. Најдобро е да останете малку подолго за подобри резултати. Висок квалитет : Ironелезото за виткање на косата е изработено од мек кадифе и не прави звук. Можете да ја навивам косата додека спиете. И со торба за складирање да се носи наоколу. Прекрасен подарок : За оние кои сакаат кадрава коса, овој сет на железо за виткање е совршен подарок.

Параметри на производот

Слична стока