.

.

Коса Ноктот Метал Ретро Бисер Лак Роза Цветни Дијамант-Навртки Фиба Назад Главата Зграби Клип Коса Додатоци Висока Класа Ајкула Клип Фиба Клип Капа

Коса Ноктот Метал Ретро Бисер Лак Роза Цветни Дијамант-Навртки Фиба Назад Главата Зграби Клип Коса Додатоци Висока Класа Ајкула

DEN 159.84

Пристапност
Залиха

●Висококвалитетни материјали●нашите штипки за коса се изработени од висококвалитетни легури, и секоја од нив е издржлива и нема да и наштети на вашата коса Може цврсто да ја држи вашата коса, не е лесно да се оштети и нема да избледи. ●Ситуација}Овие големи клипови за нокти за Коса се лесни, едноставни што лесно се совпаѓаат со секоја облека. Овие големи силни клипови за канџи се одлични за долга коса, густа коса, права коса, кадрава или брановидна коса, средно густа коса и екстра густа долга коса. ●Практична и цврста е покриена еластичната метална пружина .Канџите се отвораат речиси 180 степени versus.it е држете ја косата цврсто цел ден без никаков притисок врз главата и не се лизгајте. ●Широка Апликација●клиповите погодни за различни прилики.Тие ќе ви бидат идеални асистенти во секојдневниот живот , кои можат да ви помогнат да ја кренете косата на образите кога правите домашни работи, капење,вежбање и шминка.Покрај тоа, обезбедува брз секојдневен стил или полуформален.На крајот на краиштата, тие го прават навистина лесно да се направи мрзливиот ден на косата да изгледа шик!. `+Очекување подарок овие Метални големи клипови за канџи за коса ја одржуваат вашата коса уредна .Сите овие штипки за коса се завиткани со кутија за подароци за да бидете сигурни дека овие елегантни штипки за коса се во добра состојба за време на породувањето. Совршени подароци за женски Додатоци. ●Висококвалитетни материјали●нашите штипки за коса се изработени од висококвалитетни легури, и секоја од нив е издржлива и нема да и наштети на вашата коса. Може цврсто да ја држи вашата коса, не е лесно да се оштети и нема да избледи. ●Ситуација}Овие големи клипови за нокти за Коса се лесни, едноставни што лесно се совпаѓаат со секоја облека. Овие големи силни клипови за канџи се одлични за долга коса, густа коса, права коса, кадрава или брановидна коса, средно густа коса и екстра густа долга коса. ●Практична и цврста е покриена еластичната метална пружина .Канџите се отвораат речиси 180 степени versus.it е држете ја косата цврсто цел ден без никаков притисок врз главата и не се лизгајте. ●Широка Апликација●клиповите погодни за различни прилики.Тие ќе ви бидат идеални асистенти во секојдневниот живот , кои можат да ви помогнат да ја кренете косата на образите кога правите домашни работи, капење,вежбање и шминка.

Параметри на производот

Слична стока