.

.

ХЈЗС Кристал Органза Гумена Лента Прстен За Коса Дебело Црево Коса Обврзувачки Додатоци За Коса Шамија Коса Јаже Женски

ХЈЗС Кристал Органза Гумена Лента Прстен За Коса Дебело Црево Коса Обврзувачки Додатоци За Коса Шамија Коса Јаже Женски

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Елегантен и убав Светла и блескава. Променете ги додатоците за коса и расположението. Дијамантот со газирана вода е поставен рачно и не е лесно да падне. Тој е цврст и издржлив. Елегантен и убав светла и блескава промена на косата додатоци и расположение дијамантот со газирана вода е поставен рачно и не е лесно да падне, цврст е и издржлив материјал : Органза, гумен пакет вклучува : 1 јаже за коса (други демо предмети што не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење, благодарам. Поради разликите во изложеноста на светлина или компјутерскиот дисплеј, не можам да гарантирам дека фотографијата е со иста боја како и вистинскиот објект, ве молиме разберете.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.

Параметри на производот

Слична стока