.

.

2 Парчиња Голем Метален Цвет Пеперутка Коса Канџи Клипови за густа коса, Реследник Бисер Дизајн Додатоци за коса За Жени Моден Клип Голема Декорација За Коса Што Не

2 Парчиња Голем Метален Цвет Пеперутка Коса Канџи Клипови за густа коса, Реследник Бисер Дизајн Додатоци за коса За Жени Моден

DEN 1113.60

Пристапност
Залиха

[Премиум Материјал] : овие цветни шноли со лисја се состојат од квалитетен легиран материјал, цврст и отпорен на 'рѓа, не е лесен за кршење, избледување или' рѓа при долготрајна употреба; тие се направени со фина изработка со убава текстура и сјај, мазни по површина, удобни и убави за носење, без влечење на косата или гребење на скалпот [Елегантен Дизајн] : Симпатичната стегач за вилица за коса има совршена големина за да ја држи косата во пунџа или друг шик стил. Исто така прекрасна за половина пунџа нагоре, ја разубавува вашата коса, популарна одговара на сите фризури на жените. Француски дизајн рачно изработени нелизгачки силни канџи за коса за густа коса, совршени за едноставни фризури, не само што ја негуваат косата, туку и ви помагаат да добиете елегантен и сладок темперамент, што ве прави пошармантни и елегантни. [Издржливи, Но Не Застарени]овие клипови за канџи за коса се изработени од висококвалитетен материјал, кој има добра стабилност, висока цврстина и нема да бидат деформирани или скршени. Иако е опремен и со силна метална пружина, мат нелизгачки финиш и голем дизајн на отворање, кој не се лизга, издржлив и удобен за добро одвојување и фиксирање на различни дебелини на косата. Ве молиме бидете сигурни дека меките заби за држење нема да и наштетат на вашата коса и скалпот.

Параметри на производот

Слична стока