.

.

ЧСБК Клипови За Нокти За Коса За Жени, Клипови За Канџи За Тенка/Густа Коса, Клипови За Канџи, Клипови За Цвеќиња, Тен-Голи Клипови За Нокти За Коса Сорта 4пак

ЧСБК Клипови За Нокти За Коса За Жени, Клипови За Канџи За Тенка/Густа Коса, Клипови За Канџи, Клипови За Цвеќиња, Тен-Голи Клипови

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

4 брои (пакет од 1) Прекрасни Мат Финиш Клипови За Канџи - овие штипки За Тен/Голи Канџи се нудат во мек мат материјал со прекрасна обвивка што не се повлекува или не се лизга од вашата коса. Овие клипови за тен канџи се совршени суштински во текот на целата година. Тип на коса - овие клипови за Канџи може да се користат за секаков тип на коса; Тенка, Густа, кадрава, фина, кратка или долга коса! Многу погодно за брза фризура во движење. Се користи каде - Може да се користи за излети на плажа, датуми за вечера, излети, датуми на бранч и авантури за купување! Носете - Многу удобно, лесно, Целодневно носење Наречено-Многумина ги користат овие клипови за "чист изглед на девојка", "изглед на девојка Од Пинтерест" или целокупниот "симпатичен и лесен изглед" 4пакувајте Модерни Бои - Овој пакет 4 беше специјално избран за комплимент За Неутрални/Голи облеки или што и да посакате! Пакетот 4 доаѓа со две клипови за канџи за цвеќе и две клипови за канџи со редовна големина.

Параметри на производот

Слична стока