.

.

женски перики Перики За Замена На Косата Кадрави Перики Со Удирања За Жени Девојки Синтетичка Брановидна Перика За Коса Перика За Мода

женски перики Перики За Замена На Косата Кадрави Перики Со Удирања За Жени Девојки Синтетичка Брановидна Перика За Коса Перика За Мода

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Повод : Носењето перика ќе ви донесе совршен изглед за секојдневниот живот, свадби, состаноци, тематски забави и враќање на училиште, што ќе ве направи посигурни и шармантни Големина на производот : должина 56см (22,04 инчи), должина на тресне : 15см (5,90 инчи). Мат коса, нерефлектирачка и не-сјајна. Процесот на заоблување ги прави удирањата помеки и повеќе се вклопува во скалпот. Прилагодување на повеќе нивоа, можете да ја прилагодите соодветната големина според обемот на главата. [Предности] Погоден За почетници, мала тежина, брз и удобен за носење. Применливи прилики : секојдневен живот, забави, Божиќ, Ноќта на Вештерките, забави за Косплеј и разни празнични прилики.Име на производот : wig Product материјал : висока температура мат silktips : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да купите. Не вклучува други предмети освен подната ламба прикажана на фотографијата на производот. Ве молиме имајте предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете. Горенаведените податоци се само за повикување, големината е рачно мерење, ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме дозволете, ви благодарам.

Параметри на производот

Слична стока