.

.

Мсдада Сина Коса Креда За Девојчиња - 10 Парчиња Нова Коса Креда Чешел Привремено Светло Перат Боја На Коса Боја За Девојки Деца-Божиќ Роденден Велигден Ноќта На Веш?

Мсдада Сина Коса Креда За Девојчиња - 10 Парчиња Нова Коса Креда Чешел Привремено Светло Перат Боја На Коса Боја За Девојки Деца-Божиќ

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

10 Парчиња Сина Креда За Коса Деца : има 10 привремени креда за коса за деца во прекрасната кутија за подароци Овие метални бои имаат сјаен ефект, што ќе ја направи вашата коса сјајна како и вие. (???? ??З? ???????? ?????? Должината на кредата за коса МСДАДА е околу 3,9"(10 см). Топол Совет : оваа детска боја за коса лесно може да работи на руса коса, но не е лесно да се појави на темно кафеава коса. Можете да ги следите упатствата за да видите дали може да ги постигне посакуваните резултати : 1. Прво навлажнете ја косата, а потоа започнете да ја фарбате косата. Исушете ја косата со фен за полесно да го закачите чешелот за коса со креда на вашата коса. Користете железо за виткање и лак за коса за да помогнете да ги поставите боите во вашата коса подолго. Ве молиме имајте предвид дека чешелот со креда може да биде малку леплив. Девојки Играчки Подароци : оваа нова коса креда чешел привремена боја на коса боја е симпатична работи за девојки, деца, момчиња, возрасни, домашни миленици, итн. Со привремен ефект на боење, овие креда чешли за девојки коса се многу погодни за смешни. Можете да го испратите како подарок на многу фестивали, како Што Се Велигден, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот На Свети Патрик. Може да се користи и во многу прилики, како што се забава, дневна убавина на косата, клубови, косплеј за шминка, семејна забава. Нетоксичен и Лесен за Миење : Овие чешел за креда за коса за девојчиња се направени од целосно безбедни и усогласени состојки. Тие не се алергени, нетоксични и растворливи во вода. Тие можат да се користат не само за боење на човечка и животинска коса, туку и за сликање на лицето. Исто така, лесно се чистат, само се мијат со шампон или вода и ќе откриете дека бојата брзо исчезнува. Безбеден и Лесен за Употреба : чешлите за боја на коса за деца со апликатор ви помагаат лесно да ставите боја во вашата коса. Ние исто така обезбедуваме ракавици за еднократна употреба за да спречиме дамка на вашата кожа. Нормално, кредата треба да ја нанесете само на косата од врвот до дното, а потоа може да трае три дена. Само дајте целосна игра на вашата имагинација и создадете го вашиот уникатен шарм!.

Параметри на производот

Слична стока