.

.

4,5 Инчни Екстра Големи Клипови За Коса, Џамбо Клипови За Канџи За Жени, Големи Мат Клипови За Нокти За Густа Кадрава Коса, Силно Држење На Вилицата Додатоци За Коса С?

4,5 Инчни Екстра Големи Клипови За Коса, Џамбо Клипови За Канџи За Жени, Големи Мат Клипови За Нокти За Густа Кадрава Коса, Силно Држење На Вилицата

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

6 бои за задоволување на вашите потреби за различни прилики! Цврсто ја држи косата на место, давајќи ви елегантна и уредна фризура!. Нема да ја оштетите косата или да ставите стрес на главата, лесен за носење цел ден!. Кажете им збогум на досадните прамени и контролирајте ги сите видови коса, густа или тенка, долга или кратка!. Додадете малку боја на вашата коса и направете разлика!. Силно Држење : нашите штипки за коса се дизајнирани со двојни заби за цврсто држење на косата без лесно лизгање, држете ја косата цврста. Но, без да ја оштетите косата, давајќи ви убава фризура цел ден. Удобен Материјал : овие клипови за канџи се изработени од висококвалитетни пластични материјали и метална пружина. Лесно се отвораат и многу лесно тежат јачменот може да ги почувствува. Тие воопшто не болат и удобни за употреба. Моден Дизајн : средни клипови за Коса со две форми, правоаголни клипови за густа кадрава коса, што ви овозможува лесно да ја организирате косата за неколку секунди.

Параметри на производот

Слична стока